Suitsukesetti Jasmiini + Patsuli

Tässä setissä on paketti jasmiinia ja paketti patsuli suitsukkeita. Yksi setti saatavilla ja pakkauksissa voi olla pieniä nirhaumia kun ovat kulkeneet kesän tapahtumissa.

Nauti ihanasta suitsukkeen tuoksusta joogan ja meditaation aikana tai luo tuoksuilla tunnelmaan kotiin. Nämä käsin pyöritetyt masala suitsukkeet valmistetaan huolellisesti luonnollisista puujauheista ja yrttiperäisistä öljyuutteista, jotta tuoksukokemus olisi mahdollisimman upea. Paketti sisältää 12 kpl suitsuketikkuja.

Lisätietoja: käsintehtyjä, ympäristöystävällisiä, 96% aineista on luomua (ei ole sertifioitu merkkiä), ei sisällä myrkyllisiä aineita eikä eläinperäisiä aineita. Valmistuksessa ei ole käytetty lapsityövoimaa. Suitsukkeet ovat pakattu kartonkipakkaukseen, joka on valmistettu kierrätetystä materiaalista. Valmistusmaa Intia.


8,00 €